Nazwa forum

Opis forum


#1 2014-04-08 19:07:46

Cookisia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-08
Posty: 2
Punktów :   

Podanie na KidModa Cookisi

1.Nick w grze:Cookisia
2.Wiek:13 i pół
3.Staż na serwerze:4 dni (wiem krótko w porównaniu do innych ,ale naprawdę mi zależy)
4.Opisz siebie (krótko,zwięźle,kreatywnie):Mam 13 lat.Mieszkam w okolicach Wrocławia i mam na imię Joanna (osobiście wolę Asia),uwielbiam czytać oraz interesuje mnie botanika.Oczywiście lubię również grać w Minecraft'a.Ogółem uważam, że jestem wredna, ale spróbuję być milsza na potrzebe serwera.
5.Dlaczego Ty masz zostać Moderatorem?:Serwer jak widzę dopiero się rozwija ,a ja chciałam spróbować swoich ''umiejętności'' jako ktoś ważny na serwerze (jeśli tak mogę to ująć).
6.Ile godzin możesz poświecić naszemu serwerowi?:Dokładnie nie wiem, bo mam dużo nauki, a samym Minecraft'em nie żyje więc ok. 4-6 godz.
7.Serwer na,którym chciałbyś otrzymać rangę Moderatora i dlaczego na tym serwerze?:Na serwerze HappyGaming.hostmc.pl powód jest podany powyżej.
8.Reklama naszego serwera:Chyba to się nie liczy, ale mogę zareklamować serwer na innym serwerze gdzie jako vip mogę pisać na kolorowo (ostatnio również trochę tam reklamowałam i z tego co wiem kilka osób się zarejestrowało).Filmika zrobić nie mogę, gdyż nie pozwala mi na to internet (ta sama sytuacja z rozmawianiem przez skype).Spróbuję (tak wiem dużo tego słowa tutaj) zareklamować również na forach.

Pozdrawiam :*

Ostatnio edytowany przez Cookisia (2014-04-08 19:09:40)

Offline

 

#2 2014-04-12 14:53:39

MrTomek1

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie na KidModa Cookisi

Bardzo dobre podanie ;3 Jeszcze to rozmyśle.

Offline

 

#3 2014-04-15 19:01:40

121102

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na KidModa Cookisi

Fajne podanko :3 .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaotsto.pun.pl www.craftville.pun.pl www.megamen.pun.pl www.rani-mukherjee.pun.pl www.psd-gta.pun.pl